Masina de imprastiat ingrasaminte Cosmo, model RE

Fiecare produs beneficiaza de:

Consultanta specializata

Manual de utilizare

Fisa tehnica

Acest produs este la promotie, pentru a afla pretul, cere acum o oferta !

Imprastietoarele de ingrasaminte RE au buncarele de forma patrata si sunt dotate cu 2 discuri echipate cu 3 palete fiecare pentru o imprastiere uniforma si de calitate. Atat cele doua discuri cat si paletele sunt din otel inoxidabil.

Sunt prevazute cu un sistem de deschidere hidraulica si au in dotare un scut posterior din otel.

De asemenea in dotarea standard intra si cardanul de actionare de la priza de putere a tractorului.

Date tehnice:

ModelRE 800RE 1000RE 1250
Capacitate (kg)7519101170
Inaltime (mm)104011401200
Latime (mm)150015001500
Lungime (mm)135013501350
Latime de lucru (mt)12-1812-1812-18
Greutate (kg)188195200

La cerere poate fi dotat cu:

  •  kit de marire a capacitatii cuvei cu 230 L
  •  scut posterior din inox
  •  agitator
  • cardan cu ambreiaj
  • prelata de acoperire
VEZI CATEGORII PRODUSE

VEZI CATEGORII PRODUSE